Twoje wyniki wyszukiwania

Absolute Banus, Marbella

€ 3.150.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 8 listopada, 2023
  • 5 Syp.
  • 5 Łaz.
  • 802 m2

Opis

Nowa inwestycja 5 luksusowych willi od strony południowej przy plaży Puerto Banus, w odległości krótkiego spaceru od promenady, portu i wszystkich udogodnień San Pedro, w cichej i ekskluzywnej zamkniętej społeczności.

Oferuje duże prywatne baseny, 5 sypialni i 5 łazienek, pełne podpiwniczenie z naturalnym oświetleniem i garażem na 3 samochody, sufity o podwójnej wysokości, najlepsze marki i jakość, system domotyczny, centralne patio, ogrzewanie podłogowe w całym budynku i technologię ogrzewania aerotermalnego, rozległy dach z kuchnią na świeżym powietrzu i jacuzzi, opcjonalną windę z piwnicy na dach, pełną bezpłatną usługę dostosowywania wnętrz i projektowania wnętrz, elastyczną architekturę wnętrz i pełną obsługę posprzedażną.

Z gwarancją jednego z wiodących i najdłużej działających europejskich deweloperów.

Ulubione

Ref: 247287

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
€ 1.095.000

Nowoczesny Dom w Guadalmina Alta

4
4
371 m2
Luksus
€ 7.500.000

Willa z Widokiem na Pole Golfowe

5
5
1,023 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar