Twoje wyniki wyszukiwania

Alonia, Manilva

€ 295.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 9 kwietnia, 2024
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 89 m2

Opis

Ten prestiżowy projekt nieruchomości oferuje 60 wielorodzinnych mieszkań, w tym mieszkania 2 i 3-pokojowe, każde z garażem i pomieszczeniem gospodarczym w piwnicy. Mieszkania znajdują się od pierwszego piętra po strych, oferując różnorodne opcje mieszkalne. Lokalizacja jest doskonała, strategicznie położona w pobliżu głównych dróg ułatwiających podróżowanie po Costa del Sol i Campo de Gibraltar.

W pobliżu znajduje się marina La Duquesa, centrum międzynarodowej turystyki z różnorodnością restauracji prezentujących lokalną i międzynarodową kuchnię. Dla miłośników golfa w okolicy znajduje się prestiżowe pole golfowe, z którego rozciągają się wspaniałe widoki z przestronnych tarasów apartamentów. Te zewnętrzne przestrzenie są idealne do relaksu i cieszenia się spokojnymi panoramami pola golfowego.

Wspólne obszary rozwoju są zaprojektowane z myślą o luksusie i komforcie, z zadbanymi ogrodami, basenem z plażą leżaków i gastroteką, idealną do spotkań towarzyskich i niezapomnianych chwil. Ten projekt łączy komfort z jakością życia w wyjątkowym środowisku. Mieszkania mają powierzchnię od 66m² do 90m².

Ulubione

Ref: 256497

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Państwo możecie spodziewać się odpowiedzi e-mail w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptujesz naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 310.000

PURE SUN RESIDENCE, Manilva

3
2
110 m2
Nowy rozwój
€ 495.000

Golden View II, Manilva

4
3
145 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar