Twoje wyniki wyszukiwania

ALTOS DE CAMPO, MIJAS

€ 895.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 5 Syp.
  • 4 Łaz.
  • 350 m2

Opis

Los Altos de Campo Mijas to ekskluzywny zespół 5 luksusowych willi, w których awangardowy design łączy się z najwyższym standardem nowoczesnego życia. Położone na wzgórzu na północ od Fuengiroli, wille zaprojektowano tak, aby maksymalizować dopływ naturalnego światła przez duże okna od podłogi do sufitu i południową orientację, co gwarantuje nieograniczone widoki na morze i góry.

Konstrukcja energooszczędna zapewnia ocenę A+, uzupełnioną zdrowymi, wentylowanymi przestrzeniami mieszkalnymi. Nieruchomości oferują od 4 do 5 sypialni, działki o powierzchni od 800 m2 do 1 000 m2, podziemne zabezpieczone parkingi i prywatne baseny. Dodatkowe funkcje to podgrzewanie podłogowe na energię aerotermalną, klimatyzacja z wentylatorem i szkło z kontrolą solarnej.

Ulubione

Ref: 241670

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar