Twoje wyniki wyszukiwania

Apartament La Resina Golf, Estepona

€ 410.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 9 listopada, 2023
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 99 m2

Opis

Ten apartament kładzie nacisk na życie na świeżym powietrzu z przestronnym, prywatnym tarasem dostępnym z każdego pokoju. Główna sypialnia oferuje zaciszny taras zamknięty dwuskrzydłowymi drzwiami, idealny do podziwiania zimowego słońca i wieczornych zachodów słońca nad górami.

Położony między San Pedro i Estepona, Ocean Hills zapewnia łatwy dostęp do obu. Estepona znajduje się zaledwie pięć minut od hotelu i szczyci się tradycyjnym urokiem, podczas gdy tętniące życiem Puerto Banus i Marbella znajdują się zaledwie 15 minut od hotelu. Obszar ten wzbogaca swoją atrakcyjność o wyjątkowe udogodnienia, takie jak bulwar, tereny rekreacyjne, podwyższony chodnik i amfiteatr na koncerty na świeżym powietrzu.

Ulubione

Ref: 247819

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar