Twoje wyniki wyszukiwania

Apartament La Resina Golf, Estepona

€ 304.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 19 października, 2023
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 100 m2

Opis

Apartament z 2 sypialniami i 2 łazienkami na najwyższym piętrze, z widokiem na pole golfowe. Na terenie kompleksu znajduje się wspólny basen, bujne ogrody i całodobowa ochrona. Wewnątrz znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z urządzeniami Siemens i Bosch, dzięki czemu rozrywka jest dziecinnie prosta, a także wygodne funkcje, takie jak wbudowane szafy i pralnia.

Nowoczesne udogodnienia obejmują klimatyzację, podwójne szyby, wzmocnione drzwi antywłamaniowe i eleganckie płytki porcelanowe. Obie sypialnie są wyposażone w pięknie wyposażone łazienki, a w głównym apartamencie znajduje się sejf. Duże tarasy słoneczne oferują panoramiczne widoki i ułatwiają rozrywkę na świeżym powietrzu.

W pakiecie znajduje się komórka lokatorska i strzeżony parking podziemny. Ten luksusowy apartament z widokiem na okolicę to obowiązkowy wybór. Skontaktuj się z nami już dziś.

Ulubione

Ref: 237045

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar