Twoje wyniki wyszukiwania

Apartament Las Lagunas, Mijas Costa

€ 289.100

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 19 października, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 102 m2

Opis

Nowy kompleks mieszkaniowy składający się ze 132 apartamentów z 1, 2 i 3 sypialniami oraz penthouse’ów z przestronnymi i jasnymi pokojami, które pozwolą cieszyć się wspaniałymi widokami na wybrzeże, z terenami zielonymi, siłownią, sauną, basenami, prywatnym parkingiem i przechowalnią. Ma bezkonkurencyjną lokalizację z doskonałą ofertą handlową (CCMiramar, El Corte Ingles, Miramar Commercial Park), z nowymi i fantastycznymi terenami rekreacyjnymi (Peri-urban Park o powierzchni 350 000 m2), łatwym dostępem do autostrad A7 i AP7, a także szeroką gamą pól golfowych.

Ten ambitny projekt architektoniczny urzeknie Cię swoim designem i funkcjonalnością, a jego wspólne obszary zostały zaprojektowane tak, aby były idealnym miejscem do odpoczynku i cieszenia się prywatnością.

Ulubione

Ref: 237038

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar