Twoje wyniki wyszukiwania

Apartament The Edge, Estepona

€ 1.190.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 158 m2

Opis

Bez zarzutu trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, z południową ekspozycją, położone w strzeżonym przybrzeżnym kompleksie The Edge w Esteponie. Ten oszałamiający kompleks został zaprojektowany z użyciem najbardziej ekskluzywnych materiałów, aby stworzyć jasne, wyrafinowane i przyjemne środowisko.

Społeczność ma do dyspozycji spa, siłownię, usługi concierge, wspólne baseny oraz całodobową ochronę. Nieruchomość ma otwartą przestrzeń salonu i jadalni; otwartą kuchnię z dostępem do prywatnego tarasu z wspaniałym panoramicznym widokiem na morze; główną sypialnię z dostępem do tylnej części tarasu; dwie gościnne sypialnie z dostępem do tarasu; łazienkę dla gości; oraz toaletę dla gości. Do innych cech nieruchomości należą klimatyzacja ciepło-zimno, ogrzewanie podłogowe, wbudowane szafy, komórka lokatorska i dwa prywatne miejsca parkingowe.

Ulubione

Ref: 247304

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar