Twoje wyniki wyszukiwania

Apartament The Edge, Estepona

€ 1.190.000

Ref: 247304

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 8 listopada, 2023
  • 3 Sypial.
  • 2 Łazien.
  • 158 m2

Opis

Bez zarzutu trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, z południową ekspozycją, położone w strzeżonym przybrzeżnym kompleksie The Edge w Esteponie. Ten oszałamiający kompleks został zaprojektowany z użyciem najbardziej ekskluzywnych materiałów, aby stworzyć jasne, wyrafinowane i przyjemne środowisko.

Społeczność ma do dyspozycji spa, siłownię, usługi concierge, wspólne baseny oraz całodobową ochronę. Nieruchomość ma otwartą przestrzeń salonu i jadalni; otwartą kuchnię z dostępem do prywatnego tarasu z wspaniałym panoramicznym widokiem na morze; główną sypialnię z dostępem do tylnej części tarasu; dwie gościnne sypialnie z dostępem do tarasu; łazienkę dla gości; oraz toaletę dla gości. Do innych cech nieruchomości należą klimatyzacja ciepło-zimno, ogrzewanie podłogowe, wbudowane szafy, komórka lokatorska i dwa prywatne miejsca parkingowe.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 489.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Luksus

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar