Twoje wyniki wyszukiwania

Apartament Vanian Garden Village, Estepona

€ 670.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 8 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 126 m2

Opis

Doskonały apartament z trzema sypialniami od strony południowej w ekskluzywnej zamkniętej społeczności Vanian Gardens w Esteponie. Ta fantastyczna społeczność ma zadbane ogrody i wspólne baseny i znajduje się w pobliżu lokalnych udogodnień, plaży i zaledwie kilka minut jazdy od Marbelli i Puerto Banus. Fase III jest obecnie w budowie i będzie obejmować 5* udogodnienia dla wszystkich mieszkańców, w tym siłownię, spa, klub towarzyski i wiele innych.

Nieruchomość składa się z salonu i jadalni na otwartym planie z dostępem do tarasu z widokiem na morze, w pełni wyposażonej kuchni na otwartym planie, głównego apartamentu z dostępem do tarasu, dwóch sypialni dla gości oraz łazienki dla gości. Inne funkcje obejmują ciepłą i zimną klimatyzację, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, system alarmowy, prywatne miejsce parkingowe i magazyn.

Ulubione

Ref: 247160

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar