Twoje wyniki wyszukiwania

Apartament w Reserva del Higueron, Fuengirola

€ 449.000

Ref: 237022

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 19 października, 2023
  • 3 Sypial.
  • 2 Łazien.
  • 100 m2

Opis

Wysokiej jakości, innowacyjne i zrównoważone osiedle mieszkaniowe zaprojektowane tak, aby oferować najlepsze współczesne doświadczenia życiowe w południowej Hiszpanii.

Apartament jest otwarty i przestronny i został zaprojektowany tak, aby odtworzyć doświadczenie mieszkania w willi. Zostało to zarchiwizowane poprzez przeniesienie części sypialnej na zbocze góry, co pozwoliło na zwiększenie przestrzeni życiowej o jedną trzecią, co w połączeniu z dużymi tarasami skutecznie podwaja powierzchnię mieszkalną. Ta łatwa interakcja między przestrzeniami mieszkalnymi tworzy elastyczny, otwarty obszar, który został zaprojektowany zgodnie z klimatem i stylem życia południowej Hiszpanii.

Pięknie wykonane kuchnie wychodzą na tarasy z oszałamiającymi widokami, a prowadnice przesuwnych szklanych drzwi są wcięte w poziom drzwi, dzięki czemu przestrzeń wewnętrzna i zewnętrzna płynnie przepływają.

Wysokiej jakości, innowacyjna i zrównoważona wspólnota mieszkaniowa położona na łagodnym zielonym zboczu z widokiem na wybrzeże Fuengirola ze spokojnej i zacisznej pozycji. Zbudowany jest wokół wyjątkowej jakości życia, w którym mieszkańcy są zachęcani do prowadzenia zdrowszego życia dzięki wyjątkowej gamie udogodnień i usług odnowy biologicznej. Pięknie stylizowane współczesne apartamenty i podniebne wille, udogodnienia XXI wieku, rozległe tereny zielone i panoramiczny widok na Morze Śródziemne wyróżniają tę inwestycję.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 625.000

VALLEY COLLECTION, Fuengirola

3
2
110 m2
Nowy rozwój
Sprzedaż

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar