Twoje wyniki wyszukiwania

Apartament w Reserva del Higueron, Fuengirola

€ 449.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 19 października, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 100 m2

Opis

Wysokiej jakości, innowacyjne i zrównoważone osiedle mieszkaniowe zaprojektowane tak, aby oferować najlepsze współczesne doświadczenia życiowe w południowej Hiszpanii.

Apartament jest otwarty i przestronny i został zaprojektowany tak, aby odtworzyć doświadczenie mieszkania w willi. Zostało to zarchiwizowane poprzez przeniesienie części sypialnej na zbocze góry, co pozwoliło na zwiększenie przestrzeni życiowej o jedną trzecią, co w połączeniu z dużymi tarasami skutecznie podwaja powierzchnię mieszkalną. Ta łatwa interakcja między przestrzeniami mieszkalnymi tworzy elastyczny, otwarty obszar, który został zaprojektowany zgodnie z klimatem i stylem życia południowej Hiszpanii.

Pięknie wykonane kuchnie wychodzą na tarasy z oszałamiającymi widokami, a prowadnice przesuwnych szklanych drzwi są wcięte w poziom drzwi, dzięki czemu przestrzeń wewnętrzna i zewnętrzna płynnie przepływają.

Wysokiej jakości, innowacyjna i zrównoważona wspólnota mieszkaniowa położona na łagodnym zielonym zboczu z widokiem na wybrzeże Fuengirola ze spokojnej i zacisznej pozycji. Zbudowany jest wokół wyjątkowej jakości życia, w którym mieszkańcy są zachęcani do prowadzenia zdrowszego życia dzięki wyjątkowej gamie udogodnień i usług odnowy biologicznej. Pięknie stylizowane współczesne apartamenty i podniebne wille, udogodnienia XXI wieku, rozległe tereny zielone i panoramiczny widok na Morze Śródziemne wyróżniają tę inwestycję.

Ulubione

Ref: 237022

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 625.000

VALLEY COLLECTION, Fuengirola

3
2
110 m2
Nowy rozwój
Nieruchomości golfowe
€ 574.000

EVERGREEN HOMES, Fuengirola

3
2
150 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar