Twoje wyniki wyszukiwania

Apartament z Ogrodem, Estepona

€ 380.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 8 listopada, 2023
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 110 m2

Opis

Apartament na parterze położony na terenie strzeżonego osiedla. Składa się z dwóch sypialni, z których jedna jest główną sypialnią z łazienką, oraz drugiej oddzielnej łazienki. Kuchnia jest w pełni wyposażona, a wszystkie pokoje umeblowane.

Nieruchomość posiada duży taras, dodatkowe patio ogrodowe i bezpośredni dostęp do wspólnego ogrodu pełnego kwiatów i palm. Na terenie wspólnoty znajduje się basen, przy którym w sezonie dyżuruje ratownik. Kamery bezpieczeństwa są zainstalowane wokół społeczności dla bezpieczeństwa.

Apartament posiada również pralnię dostępną z kuchni. Większość pokoi jest połączona z głównym korytarzem.

Apartament jest w dobrym stanie, oferując idealną równowagę między prywatnym życiem a udogodnieniami społeczności. Świetna okazja dla osób poszukujących domu z zewnętrzną przestrzenią mieszkalną i korzyściami dla społeczności.

Znajduje się w dobrej okolicy z restauracjami, sklepami spożywczymi i nie tylko.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Ulubione

Ref: 247134

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar