Twoje wyniki wyszukiwania

Apartament z prywatnym basenem, Benahavis

€ 725.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 5 listopada, 2023
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 112 m2

Opis

Aqualina 4 to nowoczesny apartament z fantastycznym widokiem na morze i góry. Oferuje dwie przestronne sypialnie i dwie łazienki. Główna sypialnia z łazienką. Ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu, dzięki czemu miesiące zimowe są wyjątkowo komfortowe.

Położony w La Quinta, ten podwyższony apartament na parterze cieszy się doskonałą lokalizacją w pobliżu różnych udogodnień i pola golfowego, co pozwala na uprawianie sportu w dowolnym momencie. Jedną z wyróżniających się cech tego apartamentu jest prywatny podgrzewany basen znajdujący się na tarasie, który oferuje luksusowe i wygodne schronienie w zaciszu własnego domu.

Dodatkowe funkcje tego apartamentu obejmują pomieszczenie do przechowywania, zapewniające dodatkową przestrzeń do uporządkowania rzeczy, oraz prywatny garaż, zapewniający ochronę przed światłem słonecznym i łatwy dostęp do pojazdu. Może to być mieszkanie na stałe lub świetny dom wakacyjny!

Ulubione

Ref: 245744

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
Luksus
€ 2.250.000

Penthouse Byu Hills, Benahavis

3
2
151 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar