Twoje wyniki wyszukiwania

AYANA, Estepona

€ 575.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 5 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 153 m2

Opis

Ten piękny nowy apartament z 2 sypialniami na 1. piętrze, stanowiący część nowej inwestycji obejmującej 140 apartamentów i penthouse’ów, w atrakcyjnej zamkniętej społeczności na wschód od Estepony, jest koniecznością. Zaprojektowane przez wiodącą firmę architektoniczną budynki mieszkalne znajdują się w pięknie zagospodarowanych ogrodach o powierzchni 27 000 m2, wypełnionych palmami i subtropikalną roślinnością, tworząc oazę wokół dużego basenu, nadając kompleksowi atmosferę kurortu. Z widokiem na ogród i częściowym widokiem na morze, kompleks znajduje się w odległości spaceru od plaży.

Ten jasny apartament z 2 sypialniami na 1. piętrze został zaprojektowany w stylu architektonicznym na otwartym planie i obejmuje w pełni wyposażoną kuchnię z barem śniadaniowym prowadzącą do prześwitującej części wypoczynkowo-jadalnej. Duże, sięgające od podłogi do sufitu okna wychodzą na zadbany, zadaszony i otwarty taras. Z dużą ilością miejsca na posiłki na świeżym powietrzu i salon na świeżym powietrzu, apartament ma również zalety wspólnych ogrodów i obiektów klubowych. Atrakcyjne połączenie szkła i kamieniarki pomaga wtopić się w otaczającą zieloną przestrzeń.

Z 2 stylowymi sypialniami i modnymi łazienkami, ten pożądany apartament na 1. piętrze jest doskonale przystosowany do nowoczesnego śródziemnomorskiego stylu życia. Wyposażony w klimatyzację, ogrzewanie podłogowe i automatykę domową, apartament posiada również miejsce w garażu podziemnym.

Mieszkańcy tego kompleksu mają do dyspozycji wspólny klub z barem, częścią socjalną, siłownią i krytym basenem.
Położony przy plaży – między miastami Estepona i San Pedro de Alcantara, obszar ten jest dobrze obsługiwany przez restauracje, sklepy, hotele, spa i kluby golfowe oraz park zwierząt Selwo – nieruchomość nadaje się do spokojnego stylu życia i oprócz tego, że jest idealnym współczesnym domem lub domem wakacyjnym, nieruchomość ma doskonały potencjał wynajmu.

Ulubione

Ref: 245740

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar