Twoje wyniki wyszukiwania

Azahar, Estepona

€ 405.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 20 października, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 107 m2

Opis

Ten mieszkalny kompleks znajduje się w gminie Estepona, blisko centrum i portu. Jest otoczony przez pola golfowe i znajduje się w krótkiej odległości od plaży z widokiem na morze. Apartamenty mają od 2 do 4 sypialni, 2-3 łazienki, wyposażone kuchnie i wbudowane szafy. Do dyspozycji mieszkańców są basen na świeżym powietrzu, siłownia i piękny ogród z palmami. Każdy apartament ma własne miejsce parkingowe w garażu.

Kompleks oferuje również dogodny dostęp do drogi, zwłaszcza do drogi płatnej prowadzącej na Międzynarodowe Lotnisko w Maladze i główne centra miejskie, takie jak Puerto Banús i Marbella. Dodatkowe funkcje obejmują kuchnie projektowe z mechanizmami do delikatnego zamykania, sprzęt marki Balay i blaty z Silestone. Instalacje bezpieczeństwa i użytkowe obejmują system alarmowy z czujnikami ruchu, prosty system wentylacji i oświetlenie zewnętrzne w ogólnodostępnych obszarach, takich jak ogrody i basen.

Ulubione

Ref: 237713

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar