Twoje wyniki wyszukiwania

Azahar, Estepona

€ 405.000

Ref: 237713

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 20 października, 2023
  • 3 Sypial.
  • 2 Łazien.
  • 107 m2

Opis

Ten mieszkalny kompleks znajduje się w gminie Estepona, blisko centrum i portu. Jest otoczony przez pola golfowe i znajduje się w krótkiej odległości od plaży z widokiem na morze. Apartamenty mają od 2 do 4 sypialni, 2-3 łazienki, wyposażone kuchnie i wbudowane szafy. Do dyspozycji mieszkańców są basen na świeżym powietrzu, siłownia i piękny ogród z palmami. Każdy apartament ma własne miejsce parkingowe w garażu.

Kompleks oferuje również dogodny dostęp do drogi, zwłaszcza do drogi płatnej prowadzącej na Międzynarodowe Lotnisko w Maladze i główne centra miejskie, takie jak Puerto Banús i Marbella. Dodatkowe funkcje obejmują kuchnie projektowe z mechanizmami do delikatnego zamykania, sprzęt marki Balay i blaty z Silestone. Instalacje bezpieczeństwa i użytkowe obejmują system alarmowy z czujnikami ruchu, prosty system wentylacji i oświetlenie zewnętrzne w ogólnodostępnych obszarach, takich jak ogrody i basen.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 489.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Luksus

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar