Twoje wyniki wyszukiwania

BAYSIDE HOMES, Estepona

€ 303.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 23 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 99 m2

Opis

Bayside Homes, położone w okolicy Arroyo Enmedio niedaleko Estepony, oferuje spokojne przedmiejskie otoczenie kilka minut od plaży. Rozwijająca się okolica słynie z usług, międzynarodowych szkół, supermarketów, szpitali, obiektów sportowych i zieleni. W pobliżu znajduje się słynna plaża Arroyo Vaquero o długości 2,5 km i 30 pól golfowych w promieniu 20 km, w tym Azata Golf i Valle Romano. Centrum Estepony z opcjami rozrywki i wypoczynku jest tylko 5 minut jazdy samochodem. Bayside Homes to ogrodzony, nowoczesny kompleks mieszkaniowy składający się z 41 domów z jedną do trzech sypialniami, rozmieszczonych w dwóch niskich budynkach, w tym poddaszu. Wszystkie jednostki są skierowane na południowy wschód, maksymalizując naturalne światło i widoki. Wspólnota oferuje zadbane ogrody, basen na świeżym powietrzu, siłownię i wielofunkcyjną salę. Kładąc nacisk na zrównoważony rozwój, Bayside Homes łączy współczesny design, udogodnienia i malownicze otoczenie dla satysfakcjonującego stylu życia.

Ulubione

Ref: 252453

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar