Twoje wyniki wyszukiwania

Be Lagom, Benahavis

€ 1.990.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 19 października, 2023
  • 4 Syp.
  • 3 Łaz.
  • 361 m2

Opis

W ramach innowacyjnego projektu na Costa del Sol, to ekskluzywne osiedle w Benahavis oferuje luksusowe, zrównoważone wille ustawione na tle gór Serrania de Ronda. Zaplanowane z nowoczesną architekturą, wille są dostosowane do wymagających nabywców, którzy priorytetowo traktują zarówno nowoczesne udogodnienia życiowe, jak i zrównoważony rozwój środowiskowy. Osiedle będzie zlokalizowane kilka minut od miasta Benahavis i będzie zawierało otwarte plany, zbudowane z wykorzystaniem najnowszych technologii zrównoważonych. Każda willa będzie wyposażona w organiczne ogrody warzywne, sady owocowe i obfite zielone przestrzenie, promując produkcję organiczną żywności i cyrkularną gospodarkę.

Te wille w Benahavis oferują nie tylko duże przestrzenie wewnętrzne, prywatne baseny i zaawansowane systemy domowe, ale także znajdują się na chronionym terenie o powierzchni 14 000 metrów kwadratowych, otoczonym dobrze utrzymanymi ogrodami śródziemnomorskimi. Projekt ma na celu zapewnienie zrównoważonego stylu życia z panoramicznymi widokami w 360 stopniach, koncentrując się na współistnieniu z naturą, jednocześnie oferując udogodnienia na najwyższym poziomie.

Ulubione

Ref: 237034

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Luksus
€ 12.900.000

Willa w Stylu Włoskim w La Zagaleta

8
8
2,702 m2
Nieruchomości golfowe

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar