Twoje wyniki wyszukiwania

Be Lagom, Benahavis

€ 1.990.000

Ref: 237034

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 19 października, 2023
  • 4 Sypial.
  • 3 Łazien.
  • 361 m2

Opis

W ramach innowacyjnego projektu na Costa del Sol, to ekskluzywne osiedle w Benahavis oferuje luksusowe, zrównoważone wille ustawione na tle gór Serrania de Ronda. Zaplanowane z nowoczesną architekturą, wille są dostosowane do wymagających nabywców, którzy priorytetowo traktują zarówno nowoczesne udogodnienia życiowe, jak i zrównoważony rozwój środowiskowy. Osiedle będzie zlokalizowane kilka minut od miasta Benahavis i będzie zawierało otwarte plany, zbudowane z wykorzystaniem najnowszych technologii zrównoważonych. Każda willa będzie wyposażona w organiczne ogrody warzywne, sady owocowe i obfite zielone przestrzenie, promując produkcję organiczną żywności i cyrkularną gospodarkę.

Te wille w Benahavis oferują nie tylko duże przestrzenie wewnętrzne, prywatne baseny i zaawansowane systemy domowe, ale także znajdują się na chronionym terenie o powierzchni 14 000 metrów kwadratowych, otoczonym dobrze utrzymanymi ogrodami śródziemnomorskimi. Projekt ma na celu zapewnienie zrównoważonego stylu życia z panoramicznymi widokami w 360 stopniach, koncentrując się na współistnieniu z naturą, jednocześnie oferując udogodnienia na najwyższym poziomie.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
Luksus
€ 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar