Twoje wyniki wyszukiwania

BLISS HOMES, Casares

€ 257.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 9 kwietnia, 2024
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 98 m2

Opis

Bliss Homes oferuje ekskluzywny styl życia położony między prestiżowymi polami golfowymi a spokojnymi plażami w Casares, z renomowanym kompleksem golfowym i SPA Finca Cortesín jako punktem kulminacyjnym. Rozwój ten pochwalić się może pożądaną lokalizacją, która łączy wypoczynek i naturę, z szybkim dostępem do niezbędnych usług i różnorodnością sportów wodnych w pobliżu.

Kompleks obejmuje 134 nowoczesne domy o awangardowym designie, z 2 do 4 sypialniami, rozłożone na 9 blokach z przemyślaną orientacją zachód-południowy zachód, aby maksymalizować naturalne światło i widoki, w tym niektóre z widokiem na morze. Zrównoważony rozwój i jakość definiują wspólne obszary, które obejmują ogrody, basen i siłownię, wraz z 166 miejscami parkingowymi i 134 pomieszczeniami magazynowymi.

Każdy dom jest mieszanką designu i komfortu, oferując przestronne salony, otwarte kuchnie w pełni wyposażone i duże balkony. Opcje personalizacji są dostępne, aby spełnić Twoje życzenia, zapewniając, że Twój dom odzwierciedla elegancję i styl, co czyni Bliss Homes idealnym wyborem dla wyrafinowanego stylu życia w harmonii z naturą.

Ulubione

Ref: 278779

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Państwo możecie spodziewać się odpowiedzi e-mail w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptujesz naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nowy rozwój
Luksus
€ 896.000

MAREA BY MISSONI, Casares

3
2
220 m2
Nowy rozwój
€ 328.000

AZATA DEL MAR, Casares

3
2
95 m2
Nieruchomości golfowe
€ 225.000

CAMARATE HILLS, Casares

2
2
99 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar