Twoje wyniki wyszukiwania

Bon Air, Casares

€ 485.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 29 stycznia, 2024
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 111 m2

Opis

LAS TERRAZAS DE CORTESIN BON AIR znajduje się obok Las TERRAZAS DE CORTESIN SEAVIEWS w prestiżowej urbanizacji Finca Cortesin, uważanej za najlepszy ośrodek golfowy w Europie. Będzie oferować łącznie 51 apartamentów i penthouse’ów z 2 i 3 sypialniami rozmieszczonych w 6 blokach o nowoczesnym i współczesnym stylu.

Wszystkie apartamenty mają otwarty salon i kuchnię, które prowadzą na przestronne tarasy, werandy i ogrody, a także łączą się z sypialniami. Każdy szczegół jest przemyślany, aby cieszyć się naturalnym światłem, widokami i łagodnym klimatem.

Do wszystkich apartamentów przynależy miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Obszary wspólne obejmują basen dla dorosłych o powierzchni prawie 160 m2 oraz basen dla dzieci.

Casares, na Costa del Sol, znajduje się 30 minut od Puerto Banus, 35 minut od Marbelli, 10 minut od przystani Sotogrande. Znajduje się w pobliżu wspaniałych plaż Tarify w prowincji Kadyks. Niektóre z najlepszych pól golfowych znajdują się zaledwie 10 minut od osiedla.

Komunikacja drogowa jest doskonała, łącząc się z N340 na km 145, a także dobrze połączona z płatną drogą. Międzynarodowe lotnisko w Maladze i stacja kolejowa AVE znajdują się w odległości zaledwie 1 godziny, a lotnisko w Gibraltarze – 25 minut.

Ulubione

Ref: 245748

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
€ 257.000

BLISS HOMES, Casares

2
2
98 m2
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar