Twoje wyniki wyszukiwania

BREEZE, San Pedro de Alcantara

€ 790.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 9 kwietnia, 2024
  • 4 Syp.
  • 3 Łaz.
  • 170 m2

Opis

Breeze to projekt mieszkaniowy w Guadalmina Golf w Marbelli, oferujący 34 apartamenty i penthouse’y z 2, 3 lub 4 sypialniami. Lokalizacja oferuje ponad 70 pól golfowych, 300 słonecznych dni w roku i jest blisko kulturalnych i rekreacyjnych miejsc, sklepów i restauracji. Jest to krótka podróż samochodem od modnego San Pedro de Alcántara i słynnej mariny Puerto Banús.

Każde mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i elegancji, oferując duże okna, tarasy i widoki na pole golfowe Guadalmina. Kompleks oferuje takie udogodnienia jak basen, zadbane ogrody, przestrzeń do wspólnej pracy i strefę fitness. Jest to zamknięta społeczność z stałym monitoringiem i usługą concierge.

Ulubione

Ref: 254829

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Państwo możecie spodziewać się odpowiedzi e-mail w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptujesz naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Luksus
Nowy rozwój
€ 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar