Twoje wyniki wyszukiwania

COSTAFIORE GARDENS, Estepona

€ 450.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 9 kwietnia, 2024
  • 3 Syp.
  • 3 Łaz.
  • 120 m2

Opis

Projekt znajduje się w południowo-zachodniej części pięknej Estepony, po południowej stronie projektu można zobaczyć piękne widoki na morze i plażę, która znajduje się mniej niż 500 metrów od hotelu. Natomiast od strony północnej można podziwiać spektakularne widoki na góry. Każdy apartament ma własne miejsce parkingowe w garażu (z możliwością uzyskania więcej niż jednego), siłownię, strefę spa, osobisty schowek, basen dostępny zarówno dla dorosłych, jak i dzieci oraz fontannę z wodospadem.

Projekt obejmuje od 2 do 3 sypialni i 2 łazienek. Ma bezpośrednie połączenie z autostradą i płatną drogą. Nowy szpital, który został zbudowany w pobliżu, zapewnił, że obszary publiczne i ulice są bardzo nowoczesne i pełne parków i pięknych terenów zielonych. W odległości spaceru znajdują się sklepy, restauracje, supermarkety i stacja benzynowa. Estepona ma również obiekty sportowe, dobre restauracje i wiele innych.

Ulubione

Ref: 254830

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Państwo możecie spodziewać się odpowiedzi e-mail w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptujesz naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 493.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Luksus

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar