Twoje wyniki wyszukiwania

Dom miejski Rio Real, Marbella

€ 1.675.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 listopada, 2023
  • 4 Syp.
  • 5 Łaz.
  • 217 m2

Opis

27 ekskluzywnych kamienic z doskonałym wykończeniem. Jego konstrukcja na różnych poziomach w celu idealnego dostosowania do nachylenia terenu pozwoli cieszyć się wspaniałymi widokami na Morze Śródziemne ze wszystkich domów.

Położony na osiedlu z rozległymi ogrodami, odkrytym basenem do użytku wspólnego, siłownią, sauną, łaźnią turecką, gabinetem masażu i ścieżkami prowadzącymi do domów, The List Rio Real jest idealnym miejscem do zamieszkania.

Kamienice mają solarium i prywatny basen na najwyższym piętrze, z którego można podziwiać piękno Marbelli, jej morza i gór.
Lista Rio Real oferuje 2 rodzaje domów, z 4 i 5 sypialniami, rozmieszczonymi w piwnicy, na parterze, na pierwszym piętrze i solarium z basenem. Domy mają podziemny garaż, aby uniknąć ruchu pojazdów na terenie osiedla.

Wnętrza zostały zaprojektowane z doskonałym poziomem wykończenia, zaprojektowanym z myślą o komforcie Twoim i Twojej rodziny. Dzięki przestronnym pokojom i dużym oknom, światło i natura są częścią wszystkich przestrzeni w domu, dzięki czemu połączenie zewnętrza i wnętrza staje się rzeczywistością.

Ulubione

Ref: 245945

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar