Twoje wyniki wyszukiwania

Dom miejski Rio Real, Marbella

€ 1.675.000

Ref: 245945

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 listopada, 2023
  • 4 Sypial.
  • 5 Łazien.
  • 217 m2

Opis

27 ekskluzywnych kamienic z doskonałym wykończeniem. Jego konstrukcja na różnych poziomach w celu idealnego dostosowania do nachylenia terenu pozwoli cieszyć się wspaniałymi widokami na Morze Śródziemne ze wszystkich domów.

Położony na osiedlu z rozległymi ogrodami, odkrytym basenem do użytku wspólnego, siłownią, sauną, łaźnią turecką, gabinetem masażu i ścieżkami prowadzącymi do domów, The List Rio Real jest idealnym miejscem do zamieszkania.

Kamienice mają solarium i prywatny basen na najwyższym piętrze, z którego można podziwiać piękno Marbelli, jej morza i gór.
Lista Rio Real oferuje 2 rodzaje domów, z 4 i 5 sypialniami, rozmieszczonymi w piwnicy, na parterze, na pierwszym piętrze i solarium z basenem. Domy mają podziemny garaż, aby uniknąć ruchu pojazdów na terenie osiedla.

Wnętrza zostały zaprojektowane z doskonałym poziomem wykończenia, zaprojektowanym z myślą o komforcie Twoim i Twojej rodziny. Dzięki przestronnym pokojom i dużym oknom, światło i natura są częścią wszystkich przestrzeni w domu, dzięki czemu połączenie zewnętrza i wnętrza staje się rzeczywistością.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar