Twoje wyniki wyszukiwania

Duplex Penthouse Guadalobon, Estepona

€ 739.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 139 m2

Opis

Całkowicie odnowiony dwupoziomowy penthouse z 3 sypialniami w pierwszej linii plaży na 9. piętrze ze spektakularnymi panoramicznymi widokami na Morze Śródziemne i wybrzeże. Penthouse jest skierowany na południe i ma bezpośredni dostęp do plaży oraz znajduje się w odległości spaceru od portu i centrum miasta Estepona.

Główne piętro jest podzielone w następujący sposób: Przestronny salon z w pełni wyposażoną kuchnią na otwartym planie z urządzeniami Bosch i bezpośrednim dostępem do dużego zadaszonego i otwartego tarasu z pięknymi widokami. WC dla gości.

Górne piętro jest podzielone w następujący sposób: główna sypialnia en suite z garderobą, dwie sypialnie gościnne dzielące łazienkę. Wspólny basen, zadbane ogrody, kort tenisowy i wspólny obszar ze sprzętem do grillowania.
Istnieje bezpośredni dostęp do plaży i promenady w Esteponie.

Parking jest dostępny na terenie zamkniętego osiedla. Miejsce parkingowe w garażu jest dostępne za 15 000.

Ulubione

Ref: 245942

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar