Twoje wyniki wyszukiwania

EARTH, Marbella

€ 1.650.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 4 Syp.
  • 3 Łaz.
  • 160 m2

Opis

EARTH w Marbelli oferuje nowoczesne luksusowe mieszkania ze szczególnym naciskiem na lokalizację, architekturę i zrównoważony rozwój. W ramach tej prestiżowej enklawy znajduje się 28 apartamentów i penthousów, starannie rozmieszczonych w czterech unikatowych blokach: Woda, Kamień, Drewno i Piasek. Osiedle jest strzeżone i monitorowane przez całą dobę, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Ten parterowy apartament oferuje łącznie 154 m2 powierzchni wewnętrznej, 231 m2 tarasów i 80 m2 ogrodu. Mieszkanie składa się z trzech sypialni i trzech łazienek, a także przestronnego salonu połączonego z kuchnią. W apartamencie znajdują się pralka i suszarka Siemens, ogrzewanie podłogowe oraz zaawansowany system automatyki domowej. Mieszkańcy mają także dostęp do obiektów spa, w tym krytego basenu z podgrzewana wodą, siłowni, sali do jogi oraz saun.

Ulubione

Ref: 241668

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Luksus
Nowy rozwój
€ 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar