Twoje wyniki wyszukiwania

EARTH, Marbella

€ 1.650.000

Ref: 241668

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 24 października, 2023
  • 4 Sypial.
  • 3 Łazien.
  • 160 m2

Opis

EARTH w Marbelli oferuje nowoczesne luksusowe mieszkania ze szczególnym naciskiem na lokalizację, architekturę i zrównoważony rozwój. W ramach tej prestiżowej enklawy znajduje się 28 apartamentów i penthousów, starannie rozmieszczonych w czterech unikatowych blokach: Woda, Kamień, Drewno i Piasek. Osiedle jest strzeżone i monitorowane przez całą dobę, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Ten parterowy apartament oferuje łącznie 154 m2 powierzchni wewnętrznej, 231 m2 tarasów i 80 m2 ogrodu. Mieszkanie składa się z trzech sypialni i trzech łazienek, a także przestronnego salonu połączonego z kuchnią. W apartamencie znajdują się pralka i suszarka Siemens, ogrzewanie podłogowe oraz zaawansowany system automatyki domowej. Mieszkańcy mają także dostęp do obiektów spa, w tym krytego basenu z podgrzewana wodą, siłowni, sali do jogi oraz saun.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar