Twoje wyniki wyszukiwania

Ekskluzywny Penthouse w Emare, Estepona

€ 8.000.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 4 Syp.
  • 5 Łaz.
  • 674 m2

Opis

Emare znajduje się na działce o powierzchni prawie 20 000 m² i stanowi prywatny, ogrodzony rezydencjalny obszar z eleganckim, pojedynczym wejściem dla pieszych i pojazdów. Kompleks składa się z sześciu ekskluzywnych bloków o trzech piętrach, charakteryzujących się nowoczesnym i eleganckim designem. Mieszkańcy mają prywatny dostęp pieszy na plażę z kontrolą dostępu za pomocą odcisków palców.

Otaczające tereny są upiększone imponującymi ogrodami, łączącymi nowoczesny styl z mediterańską esencją, tworząc zieloną przestrzeń między rezydencją a morzem. Główną atrakcją jest innowacyjny podgrzewany basen na zewnątrz z chloracją solną, z designem „overflow” i strefami „infinity” oraz „Bajo Shelf”.

Ten spektakularny penthouse składa się z holu, toalety dla gości, w pełni wyposażonej kuchni amerykańskiej z najwyższej klasy meblami i sprzętem AGD, przestronnego salonu z jadalnią i dostępem do panoramicznego tarasu. Zawiera cztery sypialnie z łazienkami en-suite i starannie wyposażonymi garderobami, dostępne za pomocą prywatnej windy wewnętrznej. Na niższym poziomie znajduje się przechowalnia z tymi samymi wykończeniami co mieszkanie, dostosowana do różnych potrzeb, w tym toaleta i pralnia.

Nieruchomość ma 359 m² powierzchni zabudowanej i 350 m² tarasu, dając łącznie 813m² wraz ze wszystkimi dodatkami. Penthouse posiada również własną windę dla łatwego dostępu do strefy solarium z oszałamiającym widokiem. Jest wyposażony w system automatyki domowej do kontroli klimatyzacji, dostępu i systemu dźwiękowego, zarządzalnego z salonu lub dowolnego urządzenia mobilnego. Każdy szczegół tego penthouse został starannie dopracowany dla optymalnej jakości i komfortu. Idealnie położony przy nabrzeżu, penthouse oferuje bezpośredni dostęp do plaży.

Ulubione

Ref: 256567

Wideo

Video:

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar