Twoje wyniki wyszukiwania

Ekskluzywny Raj w Sotogrande, Sotogrande

€ 491.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 19 października, 2023
  • 3 Syp.
  • 3 Łaz.
  • 198 m2

Opis

Wznosząc współczesne życie na nowy poziom, te eleganckie nowe domy w prestiżowej okolicy Sotogrande oferują wszystko, czego potrzebujesz do nowoczesnego stylu życia śródziemnomorskiego. Kompleks, obecnie w budowie, będzie składał się z 102 mieszkań o 3 lub 4 sypialniach, z których każde będzie dysponować 200 m2 jasnej, nowoczesnej przestrzeni życiowej. Udogodnienia obejmują klimatyzację, podwójne szyby i kuchnię wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt.

Rozwój ten doskonale wpisuje się w swoje naturalne otoczenie, oferując mieszkańcom ścieżki spacerowe w otaczających go zalesionych obszarach. Ponadto kompleks oferuje wspaniałe wspólne przestrzenie, takie jak zadbane ogrody, basen, siłownia i korty do padel tenisa. Każda jednostka jest również sprzedawana z garażem, który może pomieścić dwa samochody.

Sotogrande jest globalnie uznawane za luksusową społeczność, znane z międzynarodowych pól polo, mistrzowskich pól golfowych i ekskluzywnych nieruchomości. Z lotniskiem Gibraltar oddalonym o zaledwie 40 minut i zakończeniem budowy przewidzianym na 2021 rok, te nowe domy oferują nieporównywalny luksus i wygodę.

Ulubione

Ref: 237069

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar