Twoje wyniki wyszukiwania

ELYSEA SUITES, Mijas

€ 578.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 110 m2

Opis

W Elysea Suites dążyliśmy do uzyskania projektu architektonicznego, który harmonijnie łączy się z otoczeniem. Fasada uosabia organiczną estetykę, podczas gdy wnętrze i lokalizacja przyjmują racjonalne podejście, które ułatwia płynne połączenie z zewnętrzem. Nasz nacisk na tarasy, prywatne ogrody, solaria i pergole podkreśla oszałamiającą orientację i widoki. Starannie wkomponowane elementy dekoracyjne nie tylko poprawiają estetykę, ale także zapewniają prywatność każdemu mieszkańcowi.

Wejdź do swojego nowego domu i daj się oczarować wyjątkowym cechom i dbałości o szczegóły. Otwarte przestrzenie mieszkalne tworzą płynny przepływ między salonem, jadalnią i kuchnią, idealne do przyjmowania gości lub spędzania czasu z najbliższymi. Duże okna z obrazami zalewają wnętrza naturalnym światłem, tworząc ciepłą i zachęcającą atmosferę. Przestrzeń jest wspólnym czynnikiem we wszystkich domach. Po wyjściu na zewnątrz będziesz zaskoczony ogromnymi tarasami. Jeśli jesteś typem osoby, która ceni sobie proste przyjemności życia na świeżym powietrzu, to jest to dla Ciebie najlepsza okazja.

Elysea Suites będzie Twoim nowym domem, dlatego naszym głównym celem jest nie tylko spełnienie, ale i przekroczenie wszystkich Twoich oczekiwań i życzeń. Mając to na uwadze, oferujemy możliwość dostosowania różnych przestrzeni w domu, wprowadzając ulepszenia i różne opcje w kuchniach i łazienkach. Możesz wybierać spośród różnych propozycji zawartych w naszych specyfikacjach jakościowych lub poprosić nasz zespół techniczny o wszelkie ulepszenia, które wchodzą w zakres realizacji.

Wyobraź sobie, że budzisz się każdego ranka i masz do dyspozycji w pełni wyposażoną siłownię, w której możesz ćwiczyć bez wychodzenia z domu. Ponadto, dla tych, którzy chcą się zrelaksować po ciężkim dniu, kompleks mieszkaniowy posiada spa, oferujące oazę spokoju.

Ulubione

Ref: 248538

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 389.000

Alya Mijas, Mijas

4
145 m2
Nowy rozwój
€ 1.190.000

HIGUERON COLLECTION, Mijas

4
2
170 m2
Nieruchomości golfowe
€ 360.000

CALANOVA COLLECTION, Mijas

3
2
105 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar