Twoje wyniki wyszukiwania

Elysium Golf, Mijas

€ 895.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.

Opis

Elysium Golf składa się z zaledwie 15 ekskluzywnych, niezależnych willi, starannie zaprojektowanych i zbudowanych z najwyższą dbałością o szczegóły, zapewniając najwyższej jakości materiały i najnowocześniejszy design, który łączy czyste linie i neutralne kolory, aby elegancko zwiększyć przestronność przestrzeni życiowych, tworząc idealną symbiozę z otaczającą przyrodą.

Wille posiadają również ogrzewanie podłogowe, pokój rekreacyjny, siłownię lub spa, a nawet możliwość włączenia do dwóch dodatkowych sypialni. Każda willa ma ponad 300 metrów kwadratowych powierzchni zabudowy, prywatny basen bez krawędzi, rozległe tarasy, tereny zielone i prywatny parking dla dwóch pojazdów.

Wszystkie wille w Elysium Golf są konfigurowalne i mogą być dostosowane do preferencji ich przyszłych właścicieli, oferując wiele opcji, aby uczynić je naprawdę wyjątkowymi.

Każda willa w Elysium Golf jest architektonicznym arcydziełem, zaprojektowanym tak, aby zapewnić atmosferę elegancji i wyrafinowania. Przestronne i jasne wnętrza płynnie łączą się z naturalnymi elementami, tworząc przytulną i relaksującą atmosferę. Panoramiczne widoki na majestatyczne pola golfowe i spokojne krajobrazy przeniosą Cię do świata marzeń.

Ulubione

Ref: 245970

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Sprzedaż
Nieruchomości golfowe
€ 895.000

ALTOS DE CAMPO, MIJAS

5
4
350 m2
Sprzedaż

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar