Twoje wyniki wyszukiwania

Emerald Greens, San Roque

€ 360.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 8 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 90 m2

Opis

Emerald Greens to ekskluzywny projekt mieszkaniowy z nowymi apartamentami i penthouse’ami z 2 i 3 sypialniami w nowoczesnym śródziemnomorskim stylu, położony w samym sercu słynnego kurortu San Roque Club.

Ten projekt mieszkaniowy obejmuje 80 apartamentów w 10 trzypiętrowych budynkach, rozmieszczonych w trzech fazach, które otaczają 3 wspólne baseny. Każdy budynek ma 8 przestronnych apartamentów na trzech piętrach (parter, pierwsze piętro i penthouse), dwa z nich mają 2 sypialnie, a pozostałe 3 sypialnie i 2 łazienki.

Podziemne miejsce parkingowe i komórka lokatorska wliczone w cenę.

Wnętrza domów oparte są na koncepcjach otwartego planu i całkowitego życia, dając pierwszeństwo przestronnemu salonowi, który prowadzi do dużego otwartego tarasu, zarówno w pełni zintegrowanego z otaczającymi łąkami dębów kukurydzianych, jak i wykorzystującego głównie południowy aspekt i widoki na pole golfowe i morze.

Domy będą gotowe do zamieszkania, z wysokiej jakości wykończeniami, wielkoformatowymi podłogami wyłożonymi kafelkami, dużymi oknami, wyposażoną kuchnią ze sprzętem AGD, pakietami oświetleniowymi w każdym pokoju i klimatyzacją. Domy posiadają najbardziej efektywną izolację termiczną i akustyczną dostępną na rynku (certyfikat energetyczny: B).

Kompleks będzie posiadał duży teren rekreacyjny do wspólnego użytku, o przybliżonej wielkości trzech boisk do piłki nożnej, a łąki dębów kukurydzianych będą miały ścieżki i ławki do siedzenia itp.

Projekt posiada już pozwolenie na budowę i rozpoczęto budowę pierwszej fazy 24 domów i wspólnego basenu.

Budowa obejmuje tylko 30% działki, a reszta to duża prywatna łąka dla właścicieli nieruchomości, na której w pełni zachowano różnorodność gatunków drzew, dzięki czemu zachowano oryginalne piękno, które charakteryzuje ten obszar.

Ulubione

Ref: 247139

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
€ 471.000

Adel San Roque, San Roque

4
3
160 m2
Luksus
€ 795.000

Sphere, Sotogrande

3
2
130 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar