Twoje wyniki wyszukiwania

Green Golf, Estepona

€ 348.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 3 Łaz.
  • 140 m2

Opis

Z obiektu Green Golf roztaczają się panoramiczne widoki na pole golfowe i morze. Domy mają dużo naturalnego światła, ponieważ są skierowane na południe lub południowy zachód.

48 domów z 3 sypialniami, 3 łazienkami i dużymi tarasami. Prywatne, zamknięte osiedle ze wspólnymi ogrodami i basenami. Osiedle mieszkaniowe i pole golfowe są doskonale wkomponowane w otoczenie i otoczone spektakularnym krajobrazem.

Green Golf wyróżnia się wysoką jakością wykonania, zastosowanymi luksusowymi materiałami oraz wyrafinowanym designem i wykończeniami.

Trzeci etap na sprzedaż: 21 domów na 3 poziomach z 3 sypialniami, salonem na planie otwartym ze zintegrowaną kuchnią, 2 łazienkami i 1 toaletą. Prywatny kompleks mieszkaniowy ze wspólnymi ogrodami i basenami. Wysokiej jakości wykończenia zgodne z europejskimi standardami budowlanymi. Wszystkie domy mają spektakularne panoramiczne widoki na pole golfowe, wybrzeże i góry. Duże tarasy od strony południowej. Prywatna podziemna piwnica z miejscem na samochód i komórką lokatorską. Panele słoneczne, izolacja termiczna i akustyczna, system wentylacji naturalnej. Specjalne przywileje w Estepona Golf na wszystkie udogodnienia i usługi. Świadectwo energetyczne typu C.

Ulubione

Ref: 246034

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar