Twoje wyniki wyszukiwania

Green Golf, Estepona

€ 348.000

Ref: 246034

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 listopada, 2023
  • 3 Sypial.
  • 3 Łazien.
  • 140 m2

Opis

Z obiektu Green Golf roztaczają się panoramiczne widoki na pole golfowe i morze. Domy mają dużo naturalnego światła, ponieważ są skierowane na południe lub południowy zachód.

48 domów z 3 sypialniami, 3 łazienkami i dużymi tarasami. Prywatne, zamknięte osiedle ze wspólnymi ogrodami i basenami. Osiedle mieszkaniowe i pole golfowe są doskonale wkomponowane w otoczenie i otoczone spektakularnym krajobrazem.

Green Golf wyróżnia się wysoką jakością wykonania, zastosowanymi luksusowymi materiałami oraz wyrafinowanym designem i wykończeniami.

Trzeci etap na sprzedaż: 21 domów na 3 poziomach z 3 sypialniami, salonem na planie otwartym ze zintegrowaną kuchnią, 2 łazienkami i 1 toaletą. Prywatny kompleks mieszkaniowy ze wspólnymi ogrodami i basenami. Wysokiej jakości wykończenia zgodne z europejskimi standardami budowlanymi. Wszystkie domy mają spektakularne panoramiczne widoki na pole golfowe, wybrzeże i góry. Duże tarasy od strony południowej. Prywatna podziemna piwnica z miejscem na samochód i komórką lokatorską. Panele słoneczne, izolacja termiczna i akustyczna, system wentylacji naturalnej. Specjalne przywileje w Estepona Golf na wszystkie udogodnienia i usługi. Świadectwo energetyczne typu C.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 489.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Luksus

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar