Twoje wyniki wyszukiwania

Higueron Bay Residences, Fuengirola

€ 519.000

Ref: 247832

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 9 listopada, 2023
  • 3 Sypial.
  • 2 Łazien.
  • 115 m2

Opis

Spektakularna nowa inwestycja 60 luksusowych apartamentów w najbardziej poszukiwanej dzielnicy El Higueron, na zamkniętym ekskluzywnym osiedlu z siłownią, podgrzewanym basenem, jacuzzi i przestrzenią coworkingową, 500 m do nadmorskiej promenady i wszystkich usług, 300 m do stacji kolejowej Carvajal z bezpośrednim dostępem do lotniska i centrum Malagi oraz 3 km do centrum Fuengiroli.

Wszystkie apartamenty oferują widoki na morze, orientację południową i południowo-zachodnią, bardzo duże tarasy, najlepsze marki i wysoką jakość, takie jak ogrzewanie podłogowe w całym budynku i nowoczesny energooszczędny system ogrzewania aerotermalnego.

Pełna bezpłatna personalizacja wszystkich materiałów wewnętrznych, elastyczna architektura wnętrz, pakiety mebli, obsługa posprzedażowa na miejscu oraz gwarancja jednego z wiodących i najdłużej działających europejskich deweloperów oraz najbardziej prestiżowych architektów Gonzalez & Jacobsen.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 625.000

VALLEY COLLECTION, Fuengirola

3
2
110 m2
Nowy rozwój
Nowy rozwój
€ 299.000

LA CORNICHE, Fuengirola

3
2
89 m2

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar