Twoje wyniki wyszukiwania

ISEA, Estepona

€ 350.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 110 m2

Opis

ISEA Estepona, położona w Arroyo Enmedio między La Gaspara a Bahía Dorada, oferuje spokojne życie zaledwie 10 minut spacerem od plaży Arroyo Vaquero. Okolica, mniej zatłoczona nawet latem, jest blisko udogodnień takich jak supermarkety, apteki, szpital i klub golfowy. Zaledwie 6 km od miasta, łączy wygody życia miejskiego z spokojem natury nad Morzem Śródziemnym. Rozwój obejmuje materiały premium i projekty zapewniające trwałą jakość. Jego unikalny architektoniczny design 'step’ doskonale wtapia się w naturalne otoczenie, zapewniając widok na Morze Śródziemne z każdego domu. Kompleks obejmuje zadbane ogrody, siłownię, saunę, łaźnię parową i wspaniały klub społeczny, a także indywidualne miejsca parkingowe i pomieszczenia gospodarcze dla każdego domu.

Ulubione

Ref: 251766

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar