Twoje wyniki wyszukiwania

Isidora, Estepona

€ 337.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 5 listopada, 2023
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 90 m2

Opis

To doskonała okazja dla tych, którzy pragną wszystkiego. Ten wspaniały kompleks mieszkalny, położony 5 minut od centrum Estepony i plaży La Rada, jest idealny dla tych, którzy szukają domu, dla tych, którzy pragną drugiego domu nad morzem i oczywiście dla tych, którzy interesują się tylko zyskownymi inwestycjami.

Z jego 102 mieszkaniami i penthausami od 1 do 3 sypialni, o powierzchniach zabudowanych do 102,75 m2, tarasach do 97,36 m2 i ogrodach na parterze do 52,03 m2, jest to kompleks mieszkaniowy najwyższego standardu architektury, oszczędzania energii i zrównoważonego rozwoju, który posiada również uprzywilejowane wspólne obszary takie jak ogrody, dwa baseny, plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania czy przestrzeń do coworkingu. Wszystkie mieszkania mają również indywidualne miejsca parkingowe w garażu podziemnym, a niektóre z nich będą miały także komórki lokatorskie.

Ulubione

Ref: 245767

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar