Twoje wyniki wyszukiwania

LA CORNICHE, Fuengirola

€ 299.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 9 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 89 m2

Opis

Witamy w projekcie mieszkaniowym zlokalizowanym w Fuengirola w Maladze, jednym z najbardziej rozwijających się obszarów Costa del Sol. Ten podwyższony projekt 36 apartamentów oferuje wspaniałe panoramiczne widoki na Morze Śródziemne, oferując doskonałą okazję do korzystania z zalet życia w dynamicznym i tętniącym życiem mieście, a także spokoju życia w pobliżu morza i gór.

Projekt został zaprojektowany tak, aby naśladować łódź widokową z zapierającymi dech w piersiach widokami na Morze Śródziemne, integrując się z orografią, naśladując wykorzystanie lokalnych materiałów, naturalnego drewna, wody jako stale obecnego elementu w pomieszczeniach mieszkalnych oraz szlachetnych materiałów, które podkreślają architekturę.

Kompleks mieszkalny składa się z 36 apartamentów z 2, 3 i 4 sypialniami. Każdy salon z jadalnią zapewnia komfort jasnych i przestronnych otwartych przestrzeni. Ten funkcjonalny projekt zapewnia pomieszczeniom dużą jasność, sprzyjając dobremu samopoczuciu, którego wszyscy szukamy. Domy oferują przestronne tarasy, których nie można zazdrościć najlepszym punktom widokowym w Fuengiroli. Stąd będzie można podziwiać bezmiar Morza Śródziemnego od zmierzchu do świtu.

Projekt jest przyjazny dla środowiska, stawiając na odnawialne źródła energii poprzez instalację systemu zbierania energii słonecznej do produkcji ciepłej wody użytkowej, a także instalację ładowarek do pojazdów elektrycznych.

Kompleks mieszkalny obejmuje strefę wypoczynkową, oddzielny basen „tylko dla dorosłych” i basen dla dzieci, a także ogród i strefy relaksu. Wspólne pomieszczenie do spotkań rekreacyjnych uzupełnia obszary wspólne.

Projekt znajduje się w nadmorskim mieście w prowincji Malaga z jedną z najlepszych infrastruktur i różnorodnością usług na Costa del Sol. Piękna promenada łączy plaże z niektórymi imponującymi punktami zainteresowania. Łączy w sobie najgłębiej zakorzenione tradycje regionu z innowacyjnością i nowoczesnym podejściem. Jego uprzywilejowane położenie geograficzne, między morzem a górami, oraz doskonałe połączenie z Malagą, stawia go wśród najbardziej atrakcyjnych miejsc w prowincji.

Kuchnie są w pełni wyposażone w wysokie i niskie szafki z szufladami, blaty i fronty meblowe typu Silestone lub podobne oraz urządzenia elektryczne, takie jak kuchenka mikrofalowa, zmywarka, okap ze stali nierdzewnej, lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny i pralka.

Ulubione

Ref: 247815

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar