Twoje wyniki wyszukiwania

LAGUMARE, ESTEPONA

€ 452.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 8 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 95 m2

Opis

ELEGANCKIE ŻYCIE ŚRODZIEMNOMORSKIE Z NOWOCZESNYM CHARAKTEREM

Lagumare znajduje się w Esteponie, jednym z najpopularniejszych i najważniejszych miast na Costa del Sol. W otaczających tych terenach znajdują się jedne z najprestiżowszych pól golfowych w Europie, najbardziej kompletna oferta restauracji i hoteli, fantastyczne plaże oraz ekskluzywne obszary handlowe.

Osiedle składa się z 5 trzykondygnacyjnych bloków: · Parter z ogrodem i możliwością prywatnego basenu · Środkowe piętro · Apartamenty na ostatnim piętrze z solarium i tarasami o powierzchni 108 m² Wszystkie mieszkania są wyposażone w miejsce parkingowe.

Lagumare to kompleks mieszkaniowy o bardzo wyrafinowanej architekturze. Wyróżnia się elegancją swojego projektu, wybierając kolor biały, który całkowicie integruje go z otoczeniem śródziemnomorskim, nie rezygnując z nowoczesnego obrazu czystych i płynnych linii. Posiada duże, dobrze zaprojektowane przestrzenie wewnętrzne z dużymi przeszkleniami, które zapewniają naturalne światło. Światło, klimat i komfort połączone w inwestycji najwyższej jakości.

Wspólne obszary zostały zaprojektowane tak, aby stworzyć przestrzeń, w której można cieszyć się relaksem, przerwą od codzienności i przede wszystkim podnieść jakość życia. Będziesz mógł wybrać między kąpielą w basenie, relaksującym się w dużym ogrodzie, praktykowaniem jogi, dbaniem o siebie na siłowni na świeżym powietrzu… wszystko to w bezpiecznym i zabezpieczonym miejscu. To szczegóły, które robią różnicę.

Ulubione

Ref: 247387

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar