Twoje wyniki wyszukiwania

LAGUMARE, ESTEPONA

€ 452.000

Ref: 247387

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 8 listopada, 2023
  • 3 Sypial.
  • 2 Łazien.
  • 95 m2

Opis

ELEGANCKIE ŻYCIE ŚRODZIEMNOMORSKIE Z NOWOCZESNYM CHARAKTEREM

Lagumare znajduje się w Esteponie, jednym z najpopularniejszych i najważniejszych miast na Costa del Sol. W otaczających tych terenach znajdują się jedne z najprestiżowszych pól golfowych w Europie, najbardziej kompletna oferta restauracji i hoteli, fantastyczne plaże oraz ekskluzywne obszary handlowe.

Osiedle składa się z 5 trzykondygnacyjnych bloków: · Parter z ogrodem i możliwością prywatnego basenu · Środkowe piętro · Apartamenty na ostatnim piętrze z solarium i tarasami o powierzchni 108 m² Wszystkie mieszkania są wyposażone w miejsce parkingowe.

Lagumare to kompleks mieszkaniowy o bardzo wyrafinowanej architekturze. Wyróżnia się elegancją swojego projektu, wybierając kolor biały, który całkowicie integruje go z otoczeniem śródziemnomorskim, nie rezygnując z nowoczesnego obrazu czystych i płynnych linii. Posiada duże, dobrze zaprojektowane przestrzenie wewnętrzne z dużymi przeszkleniami, które zapewniają naturalne światło. Światło, klimat i komfort połączone w inwestycji najwyższej jakości.

Wspólne obszary zostały zaprojektowane tak, aby stworzyć przestrzeń, w której można cieszyć się relaksem, przerwą od codzienności i przede wszystkim podnieść jakość życia. Będziesz mógł wybrać między kąpielą w basenie, relaksującym się w dużym ogrodzie, praktykowaniem jogi, dbaniem o siebie na siłowni na świeżym powietrzu… wszystko to w bezpiecznym i zabezpieczonym miejscu. To szczegóły, które robią różnicę.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 489.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Luksus

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar