Twoje wyniki wyszukiwania

LAS LOMAS DEL HIGUERON, Fuengirola

€ 395.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 4 grudnia, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 110 m2

Opis

Lomas del Higueron jest położony w malowniczym rejonie El Higueron. Wspólnota oferuje szeroki zakres usług wysokiej jakości, w tym opcje gastronomiczne, klub sportowy i spa. Lokalizacja zapewnia równowagę między spokojem a prywatnością, będąc otoczonym przez zielone strefy. Jest również dogodnie położony w pobliżu Malagi, Benalmadeny, Marbelli, międzynarodowego lotniska i plaży.

Projekt został zaprojektowany z myślą o zdrowym trybie życia i oferuje udogodnienia wellness, takie jak siłownia, pokój do współpracy, spa i prywatny basen. Projekt obejmuje 160 mieszkań i penthousów zbudowanych według najwyższych standardów, oferujących nowoczesny i awangardowy styl. Wszystkie rezydencje mają panoramiczny widok na morze i góry, a każda nieruchomość posiada garaż i pomieszczenie magazynowe.

Ulubione

Ref: 241695

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar