Twoje wyniki wyszukiwania

LIBELLA, Estepona

€ 458.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 5 czerwca, 2024
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 115 m2

Opis

Libella w Esteponie to luksusowa kolekcja apartamentów i penthousów z zapierającymi dech widokami na morze i zielone doliny. Do wyboru są 2-pokojowe apartamenty typu duplex oraz imponujące 3-pokojowe penthousy, każdy z podgrzewaną podłogą i wykończeniami najwyższej klasy. Rozwój oferuje ekskluzywne udogodnienia, takie jak dwa baseny na świeżym powietrzu, ogrzewany basen kryty, prywatna siłownia, sauna i spa, klub społeczny i restauracja. Położony w pobliżu spektakularnych plaż Estepony, klubów plażowych, chiringuitów oraz niezbędnych usług, w tym międzynarodowych szkół, opieki zdrowotnej, sklepów i brukowanych ulic Starego Miasta w Esteponie. Libella oferuje doskonałą okazję inwestycyjną. Skontaktuj się z Hilary lub Jacqueline, aby uzyskać porady dotyczące najlepszych jednostek.

Ulubione

Ref: 251765

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar