Twoje wyniki wyszukiwania

Life, Estepona

€ 480.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 20 października, 2023
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 110 m2

Opis

Osiedle z 40 apartamentami z 2 i 3 sypialniami i dużymi tarasami. Na parterze znajdują się duże ogrody, a dwupoziomowe penthouse’y mają fantastyczne tarasy.

W częściach wspólnych znajdują się baseny dla dzieci i dorosłych, siłownia, pokój socjalny ze strefą dla smakoszy i wiele innych atrakcji, które sprawią, że każdy dzień będzie niezapomnianym przeżyciem.

Wszystkie domy mają otwarte umeblowane kuchnie, designerskie łazienki, przestronne salony i wysokiej jakości wykończenia. Ponadto wszystkie domy obejmują zadaszony garaż i komórkę lokatorską.

Możesz wybrać wykończenie swojego mieszkania w ramach opcji materiałowych, które przygotowaliśmy dla tej promocji. A jeśli chcesz nadać dodatkowej personalizacji, mamy szeroką gamę ulepszeń, dzięki którym możesz nadać mu osobisty i odmienny charakter.

Ulubione

Ref: 237677

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar