Twoje wyniki wyszukiwania

Luksus i Prywatność, Estepona

€ 1.395.000

Ref: 245761

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 29 stycznia, 2024
  • 4 Sypial.
  • 4 Łazien.
  • 272 m2

Opis

Położony w sercu Nowej Złotej Mili, pomiędzy Esteponą a Marbellą, ten kompletnie odnowiony dom jest częścią Arboleda, ustanowionej i ogrodzonej społeczności mieszkaniowej. Arboleda oferuje unikalne połączenie wygody i odosobnienia, zapewniając mieszkańcom prywatność i dostępność.

Dom sam w sobie jest arcydziełem designu, z przesuwnymi ścianami ze szkła Cortizo, które płynnie integrują wnętrze z zewnętrznym. Ściany te otwierają się na obszerny taras, idealny do przyjmowania gości. Taras wyposażony jest w zewnętrzną jadalnię, grilla oraz duży podgrzewany basen, oferując luksusowe doświadczenie życia na świeżym powietrzu.

Wewnątrz, główny obszar mieszkalny jest przestronny i elegancki, z podwyższonym sufitem na wysokości 4,5 metra, co pozwala naturalnemu światłu zalewać przestrzeń. Otwarta jadalnia znajduje się obok gourmet kuchni, wyposażonej w wyspę kuchenną. Wszystkie te obszary są zorientowane na bujne tropikalne ogrody, które nie tylko dodają estetycznego uroku nieruchomości, ale również zapewniają poczucie prywatności i spokoju.

Arboleda 10 to dobrze zaplanowana rezydencja, oferująca trzy sypialnie rozmieszczone na trzech poziomach, wraz z dodatkowym miejscem do przechowywania, pralnią i pomieszczeniami technicznymi. Społeczność jest bezpieczna i dobrze skomunikowana; krótki przejazd samochodem zabierze Cię do Atalaya Golf and Country Club i renomowanych międzynarodowych szkół. Ponadto, nieruchomość znajduje się w odległości spaceru od lokalnych supermarketów, różnorodnych sklepów, barów, restauracji, fryzjerów, aptek, weterynarzy i innych niezbędnych udogodnień.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Luksus
Nieruchomości golfowe
€ 925.000

EL DUENDE, Estepona

4
3
380 m2
Nieruchomości golfowe
Sprzedaż

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar