Twoje wyniki wyszukiwania

Luksusowy apartament Nueva Andalucia, Marbella

€ 620.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 19 października, 2023
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 140 m2

Opis

Luksusowy apartament z dwiema sypialniami na środkowym piętrze, od strony południowej, na zamkniętym osiedlu Los Arrayanes w Nueva Andalucia, z całodobową ochroną, ogrodami krajobrazowymi, basenem bez krawędzi, z którego roztaczają się wspaniałe widoki oraz w pełni wyposażonym centrum fitness. Kompleks znajduje się w pobliżu wszystkich udogodnień i zaledwie pięć minut od Puerto Banus i miasta Marbella.

Nieruchomość posiada salon i jadalnię na otwartym planie z francuskimi drzwiami prowadzącymi na duży taras z panoramicznym widokiem na morze; w pełni wyposażoną nowoczesną kuchnię, główny apartament oraz sypialnię i łazienkę dla gości. Inne funkcje obejmują: ciepłą i zimną klimatyzację, marmurowe podłogi, system domotyczny, jedno miejsce garażowe i komórkę lokatorską.

Ulubione

Ref: 237065

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar