Twoje wyniki wyszukiwania

Luksusowy Apartament o Nowoczesnym Designie, Benahavis

€ 1.585.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 151 m2

Opis

Środkowe piętro tego apartamentu to synonim luksusu i nowoczesności, zbudowany według najwyższych standardów jakości. Oferuje trzy sypialnie, w tym główną z łazienką, przestronny salon z designerską kuchnią Bulthaup w otwartym koncepcie i dużym tarasem o powierzchni 61 metrów kwadratowych z przepięknym widokiem na zewnątrz.

Apartament obejmuje 2 miejsca parkingowe i pomieszczenie magazynowe w pięknie zaprojektowanej piwnicy. Unikalny koncept butikowy zapewnia maksymalną prywatność, a każdy apartament jest narożny i bez sąsiednich mieszkań. Kuchnia wyposażona jest w sprzęt firm Miele i Gaggenau, a łazienki w produkty Villeroy & Boch.

Zaawansowana automatyka domowa kontroluje ogrzewanie, oświetlenie, elektryczne żaluzje, ogrzewanie podłogowe i klimatyzację. Klimatyzacja Daikin & Airzone utrzymuje chłód w domu, a ogrzewanie podłogowe na wodę zapewnia ciepło. Bezpieczeństwo zapewnia system alarmowy podłączony do firmy ochroniarskiej oraz detektory dymu w głównych pomieszczeniach.

Mieszkańcy mogą korzystać z basenu infinity z panoramicznym widokiem od Marbelli po Skałę Gibraltarską i Afrykę. Garaż oferuje najwyższej klasy design i technologię, z detektorami dymu, ochroną przeciwpożarową i wstępnie zainstalowanym systemem ładowania samochodów elektrycznych w podziemnym parkingu i pomieszczeniach magazynowych.

Kompleks otoczony jest przez cztery pola golfowe, łatwo dostępny z autostrad Ronda i La Quinta, zaledwie 3 minuty od San Pedro i 45 minut od lotniska. W pobliżu znajduje się centrum handlowe z supermarketami, apteką i restauracjami.

Ulubione

Ref: 254947

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar