Twoje wyniki wyszukiwania

Luksusowy Apartament z Ogrodem | New Golden Mile

€ 1.765.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 4 maja, 2024
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 127 m2

Opis

Ten kompletnie zmodernizowany apartament z 3 sypialniami i 2 łazienkami na parterze znajduje się w jednym z najpiękniejszych osiedli pierwszej linii na Nowym Złotym Wybrzeżu między San Pedro a Esteponą. Cabo Bermejo to 5-gwiazdkowe nadmorskie, zamknięte osiedle z całodobową ochroną, doskonale utrzymanymi tropikalnymi ogrodami, dwoma zewnętrznymi basenami społecznościowymi z wodospadami, sztucznymi jeziorami, siłownią i sauną. Bezpośrednio przed urbanizacją biegnie „paseo maritimo”, a w odległości spaceru znajdują się liczne urocze restauracje oraz 5-gwiazdkowe hotele „Las Dunas” lub „Ikos Resorts”.

Apartament posiada zupełnie nową otwartą kuchnię i strefę wypoczynkową, które zostały starannie zaplanowane przez naszego projektanta wnętrz. Pozwala to w pełni docenić nieograniczony widok na Morze Śródziemne. System dźwiękowy Bang & Olufsen i elektryczny kominek to tylko dwie z wielu ekskluzywnych funkcji, które dopełniają ten zachwycający wnętrze. Do apartamentu przynależy również miejsce parkingowe w garażu podziemnym i pomieszczenie gospodarcze.

Ulubione

Ref: 297598

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty