Twoje wyniki wyszukiwania

Luksusowy Penthouse z Panoramicznym Widokiem, Marbella

€ 3.250.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 23 października, 2023
  • 3 Syp.
  • 3 Łaz.
  • 412 m2

Opis

Ten dwupoziomowy penthouse znajduje się w prestiżowej społeczności Sierra Blanca, blisko Golden Mile, Puente Romano i plaży. Nieruchomość jest częścią Reserva 10, znanego z ekologicznego otoczenia, wysokiego poziomu bezpieczeństwa, zadbanych wspólnych obszarów i panoramicznego widoku na morze. Penthouse usytuowany jest na wyżynnej pozycji, oferując oszałamiające widoki na górę La Concha, wybrzeże, port i Morze Śródziemne aż po Afrykę.

Obejmuje on przestronny, otwarty salon i jadalnię, duże tarasy i spektakularne solarium. Kuchnia zaprojektowana na zamówienie przez firmę SieMatic obejmuje sprzęt AGD wysokiej jakości. Główny poziom ma trzy przestronne sypialnie z eleganckimi łazienkami i wbudowanymi szafami, wszystko z fantastycznym widokiem na morze. Dachowy taras jest gotowy do wyposażenia w luksusowe elementy.

Ulubione

Ref: 239565

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar