Twoje wyniki wyszukiwania

Luksusowy Penthouse z Panoramicznym Widokiem, Marbella

€ 3.250.000

Ref: 239565

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 23 października, 2023
  • 3 Sypial.
  • 3 Łazien.
  • 412 m2

Opis

Ten dwupoziomowy penthouse znajduje się w prestiżowej społeczności Sierra Blanca, blisko Golden Mile, Puente Romano i plaży. Nieruchomość jest częścią Reserva 10, znanego z ekologicznego otoczenia, wysokiego poziomu bezpieczeństwa, zadbanych wspólnych obszarów i panoramicznego widoku na morze. Penthouse usytuowany jest na wyżynnej pozycji, oferując oszałamiające widoki na górę La Concha, wybrzeże, port i Morze Śródziemne aż po Afrykę.

Obejmuje on przestronny, otwarty salon i jadalnię, duże tarasy i spektakularne solarium. Kuchnia zaprojektowana na zamówienie przez firmę SieMatic obejmuje sprzęt AGD wysokiej jakości. Główny poziom ma trzy przestronne sypialnie z eleganckimi łazienkami i wbudowanymi szafami, wszystko z fantastycznym widokiem na morze. Dachowy taras jest gotowy do wyposażenia w luksusowe elementy.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar