Twoje wyniki wyszukiwania

Luksusowy Penthouse w Los Belvederes

€ 3.249.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 15 marca, 2024
  • 4 Syp.
  • 4 Łaz.
  • 290 m2

Opis

Położona w ekskluzywnym kompleksie Les Belvederes, ta rezydencja oferuje panoramiczne widoki na morze, góry i krajobrazy golfowe. Bezpieczeństwo jest zapewnione w tej ogrodzonej społeczności z całodobową obsługą concierge. Własność obejmuje garaż na dwa samochody oraz dostęp do wspólnej ogrzewanej basenu dla dodatkowego komfortu. Les Belvederes znajduje się blisko renomowanych pól golfowych takich jak Los Naranjos, Las Brisas, Aloha i La Quinta. Wnętrza cechują się praktycznymi drewnianymi podłogami z dębu oraz systemem inteligentnego domu. Z meblami od projektantów, bateriami Gessi oraz ogrzewaniem podłogowym w łazienkach, Les Belvederes łączy prostotę z nowoczesnymi udogodnieniami. Ciesz się luksusowym, a zarazem praktycznym stylem życia w nieruchomości strategicznie położonej blisko udogodnień Nueva Andalucia.

Ulubione

Ref: 282198

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar