Twoje wyniki wyszukiwania

MARBELLA CLUB HILLS, Benahavis

€ 620.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 120 m2

Opis

Projekt Marbella Club Hills zlokalizowany jest w Benahavís, w prestiżowej enklawie pomiędzy znanym kurortem golfowym Marbella Club a ikonicznym pałacem Anantara Villa Padierna. Zajmuje on rozległy teren o powierzchni 158 000 m², wykorzystując jedynie 10% ziemi pod zabudowę, dzięki czemu zachowuje naturalny krajobraz. Pozwala to mieszkańcom cieszyć się nieskażonym środowiskiem i oferuje wspaniałe widoki na góry, pole golfowe, Morze Śródziemne, Gibraltaru i Atlas w Maroku.

Zaprojektowany przez renomowaną firmę Villarroel-Torrico, projekt łączy nowoczesny design z andaluzyjskim urokiem, włączając klasyczne elementy, które harmonijnie dostosowują się do otaczającego enklawy i naturalnego krajobrazu.

Położony 15 minut jazdy od Puerto Banús i 20 minut od serca Marbelli, ten zamknięty kompleks oferuje spokojny styl życia skoncentrowany na cieszeniu się naturą, prywatnością i sportami na świeżym powietrzu.

Projekt składa się z 110 apartamentów i 10 willi, rozważnie rozmieszczonych w 4 różnych fazach.

Ulubione

Ref: 252601

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
Luksus
€ 2.250.000

Penthouse Byu Hills, Benahavis

3
2
151 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar