Twoje wyniki wyszukiwania

MAREA BY MISSONI, Casares

€ 896.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 9 kwietnia, 2024
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 220 m2

Opis

MAREA by Missoni to niezwykły luksusowy projekt mieszkaniowy położony w malowniczym nadmorskim miasteczku Casares w Hiszpanii. Projekt ten, opracowany przez słynny włoski dom mody Missoni we współpracy z braćmi Reuben, uosabia połączenie wysokiej mody i wykwintnych nieruchomości.

Położona na tle Morza Śródziemnego i otoczona bujnymi naturalnymi krajobrazami, MAREA oferuje unikalne i harmonijne połączenie designu, komfortu i śródziemnomorskiego uroku. Inwestycja obejmuje kolekcję starannie zaprojektowanych apartamentów i penthouse’ów, z których każdy jest nasycony charakterystycznym stylem Missoni, charakteryzującym się żywymi kolorami, odważnymi wzorami i poczuciem elegancji.

Mieszkańcy MAREA cieszą się czystym stylem życia. Projekt obejmuje szereg światowej klasy udogodnień, w tym pięknie zagospodarowane ogrody, prywatny klub plażowy, baseny bez krawędzi, spa, centra fitness i wykwintne restauracje. Każdy szczegół został starannie przemyślany, aby stworzyć oazę luksusu i spokoju dla wymagających mieszkańców.

MAREA by Missoni to nie tylko projekt mieszkaniowy; to świadectwo zaangażowania w doskonałość i ekspresję artystyczną. Stanowi świadectwo trwałego uroku Costa del Sol i obietnicy stylu życia, który jest zarówno szykowny, jak i zrelaksowany, co czyni go bardzo poszukiwanym miejscem dla tych, którzy szukają szczytu śródziemnomorskiego życia.

Ulubione

Ref: 255030

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Państwo możecie spodziewać się odpowiedzi e-mail w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptujesz naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
€ 257.000

BLISS HOMES, Casares

2
2
98 m2
Nowy rozwój
€ 493.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Nowy rozwój
Luksus

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar