Twoje wyniki wyszukiwania

MESAS HOMES II, Estepona

€ 315.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 9 listopada, 2023
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 95 m2

Opis

Położony w Esteponie, punkcie odniesienia na Costa del Sol, Mesas Homes II to kompleks mieszkaniowy oferujący idealne połączenie nowoczesności i tradycyjnej andaluzyjskiej estetyki. Estepona, znana jako „Ogród Costa del Sol”, przyciąga tysiące ludzi szeroką gamą restauracji, klubów plażowych i pól golfowych, co czyni ją popularnym wyborem na drugi dom.

Kompleks mieszkalny składa się z 84 apartamentów z 1 do 4 sypialniami, rozmieszczonych w trzech różnych przestrzeniach mieszkalnych. Przestrzenie te znajdują się w skonsolidowanym obszarze, zaledwie kilka minut od plaży, centrum miasta i przystani Estepona. Apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować naturalne światło, z przestronnymi tarasami i salonami. Każda nieruchomość mieszkalna korzysta ze wspólnych terenów ogrodowych i wspólnego basenu. Na dużej działce znajduje się również kompletna siłownia dla aktywnych członków rodziny.

Apartamenty w Mesas Homes II są wykończone w wysokim standardzie, z praktycznymi i nowoczesnymi układami, które optymalizują wykorzystanie przestrzeni. Kuchnie na otwartym planie są w pełni wyposażone w urządzenia o niskim zużyciu energii, zgodnie z kryteriami zrównoważonego rozwoju i komfortu.

Aby Twój nowy dom był naprawdę Twój, dostępne są różne opcje personalizacji. Obejmują one trzy opcje mebli kuchennych, dwie opcje podłóg w mieszkaniu i kuchni, trzy opcje farb ściennych, dwie opcje okładzin ściennych w łazience oraz opcję wymiany wanny na brodzik.

Kompleks mieszkaniowy znajduje się w nowym obszarze ekspansji Estepony, który szczyci się doskonałą komunikacją i pełną siecią zupełnie nowych udogodnień. Jego lokalizacja zapewnia wielu jednostkom piękne widoki i światło słoneczne przez większość dnia. Obszar znajduje się w odległości kilku minut od głównych połączeń drogowych, z punktami odniesienia turystycznego, polami golfowymi i centrami handlowymi w promieniu mniej niż 20 minut. Dzięki temu można cieszyć się wszystkim, czego potrzeba, aby w pełni wykorzystać styl życia na Costa del Sol.

Ulubione

Ref: 247816

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar