Twoje wyniki wyszukiwania

Nowe Osiedle w Estepona Golf Resort

€ 295.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 5 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 110 m2

Opis

Kompleks 69 mieszkań z 2 i 3 sypialniami oferuje panoramiczne widoki na pole golfowe, a niektóre z nich również na morze. Mieszkania mają bardzo jasne pokoje dzięki południowej i południowo-zachodniej orientacji. To mieszkanie wyróżnia się jakością budowy, jak również nowymi luksusowymi materiałami i designem wykończenia. Budynek i pole golfowe są doskonale zintegrowane, w naturalnym środowisku z spektakularnym krajobrazem. Prywatny kompleks mieszkalny z basenem i ogrodami wspólnotowymi.

Mieszkania z dużymi tarasami. Partery z tarasami i prywatnymi ogrodami. Penthousy z tarasem i prywatnym solarium. Ogrodzony i prywatny rozwój z ogrodami wspólnotowymi i basenem.

Pierwsza faza sprzedaży składa się z 36 mieszkań i penthousów z 2 i 3 sypialniami, kuchnią włączoną do salonu oraz 2 łazienkami. Wszystkie nieruchomości mają spektakularne panoramiczne widoki na pole golfowe, wybrzeże i góry. Przestronne tarasy z dwoma orientacjami do wyboru: południowo-zachodnią i wschodnią.

Wysokiej jakości wykończenia zgodnie z europejskimi standardami budowlanymi. Projektowa kuchnia wyposażona w ceramiczną płytę grzewczą, piekarnik i lodówkę. W pełni wyposażone łazienki, w tym kabina prysznicowa i lustro. Klimatyzacja z klimatyzacją, panele słoneczne, termiczne i akustyczne wyciszenie, system naturalnej wentylacji.

Prywatne miejsce parkingowe na powierzchni z przygotowaniem do instalacji pojazdu elektrycznego dla każdego mieszkania.

Ulubione

Ref: 245754

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar