Twoje wyniki wyszukiwania

Nowo wyremontowany apartament Nueva Andalucia

€ 695.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 134 m2

Opis

Wejdź do tej kuszącej nadmorskiej rezydencji położonej w Marbelli w Hiszpanii! Ten niedawno odnowiony apartament na parterze w Nueva Andalucia oferuje nowoczesny i otwarty plan piętra. Z 3 sypialniami, 2 łazienkami i przestronnymi garderobami w głównej i drugiej sypialni, ten apartament zapewnia zarówno komfort, jak i styl. Ciesz się wspaniałym tarasem od strony zachodniej z widokiem na basen, idealnym do relaksu i rozkoszowania się hiszpańskimi zachodami słońca.

Położony na zamkniętym osiedlu apartament znajduje się w odległości krótkiego spaceru od Centro Plaza, ogrodów Aloha i plaży w Puerto Banus. Poznaj ekskluzywną przystań Puerto Banus, gdzie znajdziesz luksusowe butiki, restauracje na nabrzeżu i tętniące życiem życie nocne. Ponadto Nueva Andalucia oferuje dostęp do pól golfowych na wzgórzach, leśnych szlaków i pięknego Lago de las Tortugas.

Ulubione

Ref: 245987

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar