Twoje wyniki wyszukiwania

Nowoczesne Apartament z Ogrodem, Marbella

€ 990.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 3 Syp.
  • 3 Łaz.
  • 146 m2

Opis

La Cerquilla 2, niedawno odnowiony apartament w Nueva Andalucía, znajduje się w ekskluzywnej społeczności otoczonej renomowanymi polami golfowymi takimi jak Los Naranjos Golf, Aloha Golf i Las Brisas Golf. Design apartamentu jest minimalistyczny i inspirowany stylem skandynawskim, z otwartą przestrzenią mieszkalną, która łączy się z prywatnym ogrodem. Ta zewnętrzna przestrzeń jest oazą relaksu i rozrywki, wyposażoną w jacuzzi, kuchnię na świeżym powietrzu, prysznic i oferuje zachwycający widok na morze.

Parkowanie jest łatwe dzięki dwóm dedykowanym miejscom w podziemnym garażu, w tym miejscu na samochód i wózek golfowy, z łatwym dostępem do apartamentu windą. Udogodnienia społeczności zapewniają zrównoważony styl życia, w tym duży basen i dobrze wyposażoną siłownię. Główne cechy apartamentu obejmują oszałamiający widok na morze, prywatne jacuzzi, zewnętrzny prysznic, nowoczesną kuchnię z otwartym planem, ogrzewanie podłogowe i dostęp do wspólnego basenu i siłowni, zapewniając komfort i luksus.

Ulubione

Ref: 256564

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar