Twoje wyniki wyszukiwania

Odnowiony Penthouse blisko Golfa, Benahavis

€ 725.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 3 Syp.
  • 3 Łaz.
  • 105 m2

Opis

To w pełni odnowiony, dwupoziomowy apartament typu penthouse w Eagles Village, poszukiwanej społeczności. Nieruchomość ma nowoczesny design, ale zachowuje charakter. Obejmuje trzy sypialnie i dwie tarasy, idealne do cieszenia się otoczeniem przyrody. Jest oddalony o 5 minut spacerem od pięciogwiazdkowego hotelu Westin i pola golfowego La Quinta, co czyni go idealnym dla osób ceniących komfort i luksus.

Powierzchnia zabudowy wynosi 105 m², a tarasy mają 20 m². Cena wynosi 725 000 € i obejmuje pakiet mebli. Roczny podatek od nieruchomości (IBI) wynosi 352 €, opłata za korzystanie z terenów wspólnoty to 169 € miesięcznie, a opłata za wywóz śmieci wynosi 19 € rocznie. Społeczność oferuje dostęp do pola golfowego, widok na pole golfowe i zamknięte tereny. Oferuje również technologię inteligentnego domu, wspólny basen i ogród, oraz wspólne miejsce parkingowe.

Ulubione

Ref: 239584

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
Luksus
€ 2.250.000

Penthouse Byu Hills, Benahavis

3
2
151 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar