Twoje wyniki wyszukiwania

One80 Suites, Estepona

€ 345.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 5 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 105 m2

Opis

One 80 Suites, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Estepony, oferuje wspaniałe widoki na morze z jego podwyższonej pozycji z południową orientacją. Ten nowy rozwój inwestycyjny jest doskonale położony w pobliżu plaży i wszelkich lokalnych udogodnień, co czyni go doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają wygody i piękna w jednym miejscu.

One 80 Suites to ekskluzywna kolekcja 48 nowoczesnych apartamentów i penthouse’ów, charakteryzujących się dużymi tarasami lub prywatnymi ogrodami z spektakularnym widokiem na Morze Śródziemne. Rozmieszczone w trzech niskich budynkach, te dwu- do czterosypialniowe mieszkania znajdują się w pożądanej części Costa del Sol, znanej z błękitnych flag plaż, najlepszych pól golfowych oraz kompleksowej infrastruktury lokalnej, w tym szkół i szpitali.

Ulubione

Ref: 245762

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar